100% šťava Brusnica 300ml

5,45 € Bez DPH

Doručenie do 48 hodín


Brusnica veľkoplodá či Kľukva veľkoplodá, to sú dva najznámejšie oficiálne názvy Brusnice

Pridať do obľúbených


100% šťava Brusnica 300ml


100% šťava vyrobená najmodernejším spôsobom výroby za studena lisovaná šťava výhradne zo starostlivo vybraných plodov brusnice pravej (Vaccinium vitis-idaea L.) tej najvyššej kvality. Bez konzervácie a zahusťovadiel, ide o 100% vylisovanú šťavu v bio kvalite. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jeho vlastnosti ako ai chuť čerstvo vytlačenej šťavy.

- bez pridaného cukru alebo iných sladidiel
- bez farbív, aróm a konzervačných látok
- vyrobená lisovaním za studena
- šetrne pasterizovaná
- vhodná aj pre vegetariánov a vegánov


Užite 100% šťavu z plodov brusnice pravej (Vaccinium vitis-idaea L.) každý deň.


Naša organická 100% šťava je vynikajúca bez riedenia ale aj zriedená s vodou alebo s inou šťavou z našej ponuky (napr. aróniovou, cviklovou, jablkovou a pod.)

Produkt je stabilizovaný len pasterizáciou, neobsahuje chemické konzervanty. Šťava je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov.

Zloženie: 100% šťava z prvého priameho lisovania 100% plodov brusnice pravej (Vaccinium vitis-idaea L.).

Krajina pôvodu: Slovensko

Brusnice sú bohatým zdrojom vitamínu C, vitamínu A, vitamínu K, karoténu, vlákniny a antioxidantov. Obsahujú kyselinu citrónovú, kyselinu jablčnú, kyselinu benzoovú a kyselinu šťaveľovú. Bohaté sú na minerálne látky, ako je magnézium, kalcium, mangán, fosfor a sodík.

Podľa súčasnej legislatívy EU o výživových a zdravotných tvrdeniach byliniek a bylinných produktov zakazuje vyhláška č. 1924/2006 označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek. Máme však zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách s preukázateľným prínosom pre zdravie vo verejne prístupných zdrojoch ako je napríklad www.bioaronia.sk

Bio produkty Zamio balené s láskou

Balenie 700ml
Plody Brusnica
Krajina pôvodu Slovensko
Výrobca Zagro Michalovce s.r.o.
Priemerné výživové hodnoty na 100ml
Energia 103kJ / 24 kcal
Tuky - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,5 g - 0,1 g
Sacharidy - z toho cukry 4,9 g - 4,8 g
Bielkoviny 0,5 g
Vláknina 0,5 g
Soľ 0,01 g
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Napísať recenziu

100% šťava Brusnica 300ml

100% šťava Brusnica 300ml

Brusnica veľkoplodá či Kľukva veľkoplodá, to sú dva najznámejšie oficiálne názvy Brusnice

Top

-->