100% ovocná šťava BIO Arónia 700ml

5,08 € S DPH

6,65 € za 1 Liter / Jednotková cena

Doručenie do 48 hodín

Arónia čiernoplodá iným menom jarabina čierna, temnoplodec alebo chokeberry, je opadavý ker z čeľade ružovité. Pestujeme ju v BIO kvalite na výmere vyše 45 hektárov. 

100% ovocná šťava BIO Arónia 700ml


100% šťava vyrobená najmodernejším spôsobom výroby za studena lisovaná šťava výhradne zo starostlivo vybraných BIO plodov arónie čiernoplodej (Aronia melanocarpa L.) tej najvyššej kvality z certifikovaných ekologických plantáží. Bez konzervácie a zahusťovadiel, ide o 100% vylisovanú šťavu v bio kvalite. Šetrná pasterizácia zachováva všetky jeho vlastnosti ako ai chuť čerstvo vytlačenej šťavy.

- bez pridaného cukru alebo iných sladidiel
- bez farbív, aróm a konzervačných látok
- z ekologického poľnohospodárstva
- BIO certifikácia
- vyrobená lisovaním za studena
- šetrne pasterizovaná
- vhodná aj pre vegetariánov a vegánov

BIO produkty Zamio


Užite 100% šťavu z BIO Arónie čiernoplodej každý deň.


Naša organická 100% šťava je vynikajúca bez riedenia ale aj zriedená s vodou alebo s inou BIO šťavou z našej ponuky (napr. aróniovou, cviklovou, jablkovou a pod.)

Produkt je stabilizovaný len pasterizáciou, neobsahuje chemické konzervanty. Šťava je preto určená čo najširšiemu spektru konzumentov.

Zloženie: 100% šťava z prvého priameho lisovania 100% BIO arónie čiernoplodej (Aronia melanocarpa L.).

Krajina pôvodu: Slovensko

Arónia a jej plody patrí medzi rastliny, ktoré majú vysoký obsah antioxidantov, vitamínov, minerálnych látok, organických kyselín a prírodných farbív. Bez ohľadu na to je dôležitá rozmanitá a vyvážená strava ako aj zdravý životný štýl.

Plody arónie obsahujú veľké množstvo antioxidantov, ovocné kyseliny, pektín, tanín, vitamín C, provitamín A, vitamíny skupiny B a rutín (predtým označovaný ako vitamín P), vitamíny PP, B2, B9. Z minerálnych látok majú značný obsah železa, ale obsahujú aj draslík, vápnik, horčík, železo, meď, mangán, bór, molybdén, kobalt, jód, fluór, antokyánové farbivá, bioflavonoidy, karotény, pektínové látky a triesloviny.

Podľa súčasnej legislatívy EU o výživových a zdravotných tvrdeniach byliniek a bylinných produktov zakazuje vyhláška č. 1924/2006 označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek. Máme však zdravý ľudský rozum a schopnost nájsť si informácie o bylinách s preukázateľným prínosom pre zdravie vo verejne prístupných zdrojoch ako je napríklad www.bioaronia.sk

Bio produkty Zamio balené s láskou

Balenie 700ml
Plody Arónia
Krajina pôvodu Slovensko
Výrobca ZAMIO spol, s.r.o.
Priemerné výživové hodnoty na 100ml
Energia 341,1kJ/80,5 kcal
Tuky - z toho nasýtené mastné kyseliny 0765 g - 0,30 g
Sacharidy - z toho cukry 18,21 g - 1,53 g
Bielkoviny 0,2 g
Soľ 0,00 g
Použitie Odporúčame 100ml šťavy denne. Pred použitím dôkladne premiešajte.
Skladovanie Skladujte pri teplote do 25°C. Po otvorení uchovávajte chladničke do +6°C a spotrebujte do 7 dní. Chráňte pred priamym svetlom.
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.
Hodnotenie 
2020-06-11

Zuzka

Toto je TOPKA. Pijem 100% šťavu Arónia už dlhší čas a jej účinky na môj organizmus sú naozaj blahodárne. Mala som dlhodobo problémy s nízkym tlakom, chudokrvnosťou a spomaleným trávením. Teraz sa cítim výborne, mám kopec energie, upravilo sa mi trávenie.
Užívam ju dvakrát denne po 1 dcl riedenú vodou. Táto šťava od značky Zamio je kvalitná, hustá šťava s prirodzene trpkou chuťou arónie, úplne bez cukru preto je to osviežujúca súčasť pitného režimu a zároveň príjemný doplnok zdravej výživy. Vrelo odporúčam!!!!!!

Hodnotenie 
2020-04-24

Skvelá chuť ozajstného ovocia

Výborná stava čisté ovocie a kopec energie.
Nádherná farba a chuť.Trosku horká ale úplne skvelá stáva plná vitamínov. Vhodná na pitie ako čistý zivotabudic ráno alebo ako zriedena s vodou prípadne ako súčasť smootie.

Hodnotenie 
2020-04-19

ako ozajstné ovocie

Mám rada čerstvé ovocie a šťavy som predtým nepila, ale vaše šťavičky, ak sa môžem takto
vyjadriť konkurujú čerstvému ovociu a za seba úprimne môžem povedať, že sú to TOP šťavy, pri
ktorých mám pocit, že mám v ruke hrsť ovocia.

Hodnotenie 
2019-06-03

Presne takto má vyzerať 100% šťava z arónie.

Presne takto má vyzerať 100% šťava z arónie. Farbou aj konzistenciou si ma jednoznačne získala. Táto šťava je tak kvalitná a silná, že je vhodné ju dokonca riediť. Žiadna umelá chuť ale prirodzene trpká, osviežujúca chuť arónie.

Napíšte svoju recenziu!

Napísať recenziu

100% ovocná šťava BIO Arónia 700ml

100% ovocná šťava BIO Arónia 700ml

Arónia čiernoplodá iným menom jarabina čierna, temnoplodec alebo chokeberry, je opadavý ker z čeľade ružovité. Pestujeme ju v BIO kvalite na výmere vyše 45 hektárov. 

Top