100% ovocná šťava BIO Arónia 3l + sirup BIO Baza čierna 700ml

21,08 € S DPH

namiesto 21,08 €

Doručenie do 48 hodín


Pridať do obľúbených


Skvelý MIX 100% šťava z BIO Arónie a sirup Bazy čiernej pre prípravu osviežujúcich domácich limonád, drinkov a teplých nápojov.


100% šťava BIO Arónia 700ml


- z ekologického poľnohospodárstva
- BIO certifikácia
- šťava s výraznou chuťou a farbou
- vhodný aj pre vegetariánov a vegánov

Plody Arónia obsahujú vysoký podiel antokyanov, vitamínov a minerálov. Vzhľadom na vysoký obsah antokyanov patrí medzi najvýznamnejšie prírodné antioxidanty.

BIO produkty Zamio

Užite si každý deň trochu ARÓNIE

Pre výrobu lahodnej organickej aróniovej 100% šťavy používame kvalitné plody arónie z našich certifikovaných ekologických plantáží. Arónia má vysoký obsah antioxidantov, vitamínov, minerálnych látok, organických kyselín a prírodných farbív. Bez ohľadu na to je dôležitá rozmanitá a vyvážená strava ako aj zdravý životný štýl.

Zloženie: 100% šťava z BIO arónie čiernoplodej

Použitie: Odporúčame 100 ml aróniovej šťavy denne. Pred použitím dôkladne premiešajte. Šťavu je možné podávať neriedenú ako aj zriedenú s vodou alebo čerstvou vylisovanou šťavou (jablkovou, pomarančovou a inou).

Skladovanie: Po otvorení skladujte uzatvorené bez prístupu vzduchu pri izbovej teplote do 25°C. Po otvorení skladujte uzatvorené pri izbovej teplote a spotrebujte do 4 týždňov.

Všeobecné údaje: doplnok stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, nenahrádza pestrú stravu. Prípadná usadenina nie je na závadu prípravku.

Krajina pôvodu: Slovensko

Sirup BIO Baza čierna 700ml


BIO sirup vyrobený z ručne zbieraných kvetov bazy čiernej s citrónovou šťavou. Sirup je bohatý na zdraviu prospešné látky, ktoré sú extrahované za studena.

- Bez farbív, aróm a konzervačných látok
- Z ekologického poľnohospodárstva
- BIO certifikácia
- Šetrne pasterizovaný
- Vhodný aj pre vegetariánov a vegánov

Zloženie: 50% extrakt z BIO kvetu bazy čiernej (Sambucus nigra L.), BIO cukor, BIO citróny, čerstvá šťava z BIO citrónov, kyselina citrónová.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 5-25°C a neskladujte v mraze
Po otvorení uchovávajte chladničke do +6°C a spotrebujte do troch týždňov. Chráňte pred priamym slnkom a mrazom.

Dávkovanie: Možno riediť vodou alebo minerálkou v pomere 1:10. Domácu limonádu môžete ozdobiť plátkom citróna alebo lístkom čerstvej mäty. Sirup je možné použiť v miešaných alkoholických a nealkoholických nápojoch. V zime sa môže zaliať horúcou vodou alebo ním osladiť teplý čaj.

Krajina pôvodu: Slovensko

Bio produkty Zamio balené s láskou

Balenie 1 x 700ml
Plody Arónia
Krajina pôvodu Slovensko
Výrobca ZAMIO spol, s.r.o.
NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č. 1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop) zdravotné účinky produktu. Preto od 01.07.2013 nebude možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.

Napísať recenziu

100% ovocná šťava BIO Arónia 3l + sirup BIO Baza čierna 700ml

100% ovocná šťava BIO Arónia 3l + sirup BIO Baza čierna 700ml

Obsah balenia

1 x

16,35 € S DPH
Doručenie do 48 hodín
1 x

4,73 € S DPH
Doručenie do 48 hodín

Top