SIRUPY MIX

TRADIČNÁ DOMÁCA RECEPTÚRA


4,19 €

-10%

4,66 €4,19 €

-10%

4,66 €4,19 €

-10%

4,66 €


12,58 €

-10%

13,97 €

Obsah balenia

Sirup z Bazy čiernej pre prípravu osviežujúcich domácich limonád, drinkov a teplých nápojov.

Sirup BIO Baza čierna 700ml


BIO sirup vyrobený z ručne zbieraných kvetov bazy čiernej s citrónovou šťavou. Sirup je bohatý na zdraviu prospešné látky, ktoré sú extrahované za studena.

- Bez farbív, aróm a konzervačných látok
- Z ekologického poľnohospodárstva
- BIO certifikácia
- Šetrne pasterizovaný
- Vhodný aj pre vegetariánov a vegánov

Zloženie: Zloženie: BIO cukor, vodný extrakt z BIO kvetu bazy čiernej (SAMBUCUS NIGRAL., 50%), čerstvá šťava z BIO citrónov, BIO citróny, antioxidant: kyselina citrónová.

Skladovanie: Skladujte pri teplote 5-25°C a neskladujte v mraze
Po otvorení uchovávajte chladničke do +6°C a spotrebujte do troch týždňov. Chráňte pred priamym slnkom a mrazom.

Dávkovanie: Možno riediť vodou alebo minerálkou v pomere 1:10. Domácu limonádu môžete ozdobiť plátkom citróna alebo lístkom čerstvej mäty. Sirup je možné použiť v miešaných alkoholických a nealkoholických nápojoch. V zime sa môže zaliať horúcou vodou alebo ním osladiť teplý čaj.

Krajina pôvodu: Slovensko

Bio produkty Zamio balené s láskou

Sirup Z BIO Arónie pre prípravu osviežujúcich domácich limonád, drinkov a teplých nápojov.


Sirup BIO Arónia 700ml


- z ekologického poľnohospodárstva
- BIO certifikácia
- sirup s výraznou chuťou a farbou
- vhodný aj pre vegetariánov a vegánov

Plody Arónia obsahujú vysoký podiel antokyanov, vitamínov a minerálov. Vzhľadom na vysoký obsah antokyanov patrí medzi najvýznamnejšie prírodné antioxidanty.

Zloženie: 57% BIO arónia čiernoplodá (Aronia melanocarpa L.) a 50 % BIO cukor

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov 10-15 ml 3 x denne. Deti od 3 do 12 rokov 2 - 3 x denne 10 ml (1 ml = 15 kvapiek). neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Skladovanie: v suchu, chráňte pred mrazom a priamym slnečným svetlom. Po otvorení skladujte uzatvorené pri izbovej teplote a spotrebujte do 4 týždňov.

Všeobecné údaje: doplnok stravy. Nie je určený deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, nenahrádza pestrú stravu. Prípadná usadenina nie je na závadu prípravku.

Krajina pôvodu: Slovensko

BIO produkty Zamio

Bio produkty Zamio balené s láskou

- NFC (not for concentrate) - nie je vyrobené z koncentrátu
- bez umelých farbív a aróm
- sirup s výraznou chuťou a farbou
- zachovaná klasická domáca receptúra
- až 50% výťažku agátoveho kvetu

Krajina pôvodu: Slovensko

Užite si sirup z kvetov AGÁTU BIELEHO s citrónovou šťavou každý deň. Sirup je bohatým zdrojom zdraviu prospešných látok, ktoré sú extrahované za studena. K výrobe sirupu používame výlučne ručne zberané kvety.

Sirup je skvelý na prípravu osviežujúcich nápojov (limonád, drinkov, teplých nápojov a pod.). Poznámka: Prípadná usadenina je prirodzenej povahy a nie je vadou výrobku. Farba a chuť jednotlivých šarží sa môže líšiť. 

Dávkovanie: Sirup je možné riediť s vodou, minerálkou alebo inou čerstvou šťavou v pomere 1:10.

Skladujte pri teplote do 27 °C a chráňte pred priamym svetlom a mrazom. Po otvorení uchovajte uzatvorené do +8 °C a spotrebujte do 4 týždňov.

Agátový sirup je výnimočným pomocníkom pri starostlivosti i úľave od nepríjemných pocitov žalúdku. Kvety agátu obsahujú látky, ktoré podporujú aktivitu žalúdočných štiav, a tak dokážu veľmi účinne uľaviť od bolesti či žalúdočných kŕčov. Prítomnosť agátového sirupu oceníte i pri migrénach, ktoré pomáha účinne zmierňovať. Počas sezóny chrípok a prechladnutí sa oplatí mať ho poruke, pretože pomáha rozpúšťať hlieny a uľahčuje vykašliavanie. Pomáha deťom i dospelým.

Pri spracovaní agátového kvetu si dávame záležať na šetrnom pracovnom postupe. Používame kvety, ktoré nie sú ošetrené agresívnymi chemickými prípravkami a vďaka tomu si zachovávajú svoje výnimočné liečivé schopnosti a vysoký obsah aktívnych látok. Náš sirup je skvelou a lahodnou dobrotou, ktorá dokáže podporiť zdravie a vitalitu.

Top