Tato webová stránka používá cookies. Pokračováním v procházení této webové stránky souhlasíte s používáním cookies. Více informací
100% šťava 3L BIO Arónia Zvětšený

Balíček zdraví 3x 3L 100% šťáva BIO Aronia + NFC Malina + NFC Borůvka

Nový výrobek

71,64 € S DPH

Dodání do 5 dní

Pre celú rodinu – 100% aróniová šťava z prvého priameho lisovania z plodov BIO arónie čiernoplodej (Aronia melanocarpa L.)

BIO ZAMIO

Více informací

Sdílet

Balení 3l
Průměrné výživové hodnoty na 100g
Energia 194kJ/46 kcal
Tuky - z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g - 0,1 g
Sacharidy - z toho cukry 13 g - 6,8 g
Bílkoviny 0,5 g
Vláknina 0,5 g
Sůl 0,1 g
Krajina pôvodu Slovensko
Výrobce ZAMIO spol, s.r.o.
Plody Aronie
NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních zakazuje označovat na výrobcích a místech, které výrobky prodávají (e-shop) zdravotní účinky produktu. Proto od 01.07.2013 nebude možné poskytovat tyto informace přímo při produktech.

Užite si každý deň trochu ARÓNIE

Pre výrobu lahodnej organickej aróniovej 100% šťavy používame kvalitné plody arónie z našich certifikovaných ekologických plantáží. Arónia má vysoký obsah antioxidantov, vitamínov, minerálnych látok, organických kyselín a prírodných farbív. Bez ohľadu na to je dôležitá rozmanitá a vyvážená strava ako aj zdravý životný štýl.

Použitie: Odporúčame 100 ml aróniovej šťavy denne. Pred použitím dôkladne premiešajte. Šťavu je možné podávať neriedenú ako aj zriedenú s vodou alebo čerstvou vylisovanou šťavou (jablkovou, pomarančovou a inou).

Poznámka: Bag-in-Box (BIB) s výčapným ventilom VITOP je typ balenia určeného pre uchovanie a prepravu tekutín. Základom tohto obalu je vrecko, ktoré je umiestnené v krabici.

Obal zamedzuje oxidácii, ktorá je hlavnou príčinou znehodnocovania potravín. Po otvorení sa šťava čapuje ventilom, ktorý zamedzuje prístupu vzduchu do vrecka, vďaka tomu tekutina vydrží po otvorení čerstvá až 3 mesiace.


Proces výroby BIO Arónia

Obsah balení

Napsat recenzi

20 dalších produktů ve stejné kategorii: